Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Wiosenny weekend

Około 16 stopni Celsjusza, słońce wyglądające zza chmur i jedynie słabe przelotne opady deszczu zapowiadają synoptycy na najbliższy weekend w regionie Łomży. To pogoda dla działkowców i ogrodników, którzy będą mogli oddać się pasji. Okazja tym lepsza, że w ten weekend Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie organizuje tradycyjne już Wiosenne Targi Ogrodnicze i Targi Pszczelarskie, które są największym wydarzeniem branży ogrodniczej w regionie.

- Gwarantujemy największy wybór nasadzeń ozdobnych i materiału szkółkarskiego w województwie podlaskim – przekonuje Marlena Zaremba z PODR w Szepietowie. - Kilkudziesięciu wystawców zaoferuje: materiał szkółkarski ozdobny i owocowy, nasiona warzyw, ziół, kwiatów, rozsady warzyw i kwiatów, kwiaty doniczkowe, sprzęt i środki do produkcji ogrodniczej. Nie zabraknie nawozów i środków ochrony roślin, obiektów małej architektury, sprzętu i mebli ogrodowych. Ekspozycję targową wzbogaci szeroka oferta narzędzi i maszyn ogrodniczych. 
Podczas targów zwiedzający będą mogli także uzyskać informacje dotyczące projektowania i urządzania ogrodów oraz pielęgnacji roślin. Będzie można też zrobić zapasy miodów, serwów, swojskich wędlin, a nawet domowych nalewek.
- Przygotowaliśmy również ciekawe wykłady z których m.in.: będzie można dowiedzieć się jakimi zasadami kierować się przy estetycznym zagospodarowaniu przydomowych ogrodów. Można będzie skorzystać z fachowego doradztwa - swoje stoiska będą miały liczne instytucje i organizacje działające na rzecz rolnictwa – zachęca Marlena Zaremba. 
Równolegle z targami odbędzie się Wystawa Królików Rasowych i Drobiu Ozdobnego, przez dwa dni będzie można obejrzeć ponad 200 sztuk okazów. Przy okazji hodowcy wezmą udział w szkoleniu na temat hodowli i oceny fenotypu królików rasowych.
Wiosenne targi ogrodnicze w Szepietowie odbędą się w sobotę i niedzielę w godzinach od 8.00 do 16.00.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę