Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 23 lipca 2024 napisz DONOS@

Rowerzysta zatrzymał pijanego kierowcę samochodu

Rowerzysta z Wysokiego Mazowieckiego udaremnił próbę dalszej jazdy pijanemu kierowcy forda, który omal nie rozjechał jego kolegów. Okazało się, że zatrzymany przez niego 60-latek miał ponad 3 promile alkoholu w organizmie.

Do obywatelskiego zatrzymania doszło w niedzielę po godz. 10. w miejscowości Miodusy Stok. Drogą relacji Wysokie Mazowieckie - Skarzyn jechała grupa rowerzystów. W pewnym momencie jadący z naprzeciwka osobowy ford wykonując manewr mijania zepchnął dwóch rowerzystów do rowu i odjechał nie udzielając im pomocy. Jeden z uczestników wyprawy rowerowej, mieszkaniec Wysokiego Mazowieckiego ruszył za nim w pościg. Po przejechaniu około 100 metrów, na najbliższym skrzyżowaniu dróg w miejscowości Miodusy Stok zajechał fokusowi drogę, zatrzymał go, zabrał kluczyki i uniemożliwił dalszą jazdę kierowcy. Następnie powiadomił patrol Policji. Przybyli na miejsce funkcjonariusze zbadali stan trzeźwości kierującego fordem. Okazało się, że jest kompletnie pijany. Alkomat wykazał w jego organizmie ponad 3 promile alkoholu. Teraz za swoje postępowanie 60-letni mężczyzna odpowie przed sądem. Grozi mu kara nawet do 2 lat pozbawienia wolności, zakaz prowadzenia pojazdów oraz wysoka grzywna.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę