Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Oszust

Laptopy, monitory komputerowe, pilarki spalinowe i inne elektronarzędzia warte łącznie ponad 21 tysięcy złotych wyłudził od firm z regionu 30-letni mieszkaniec gminy Łomża. Jak podaje policja, która zatrzymała mężczyznę pod zarzutem oszustwa, sprawca nie mając zamiaru wywiązania się z umowy, „kupował” towary z odroczonym terminem płatności, a następnie nie regulował powstałego wobec tych firm zobowiązania.

30-latek w lutym i w marcu tego roku dokonała kilkunastu takich transakcji. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty. Teraz sprawa trafi do sądu. Za oszustwa grozi kara pozbawienia wolności nawet do 8 lat.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę