Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 17 lipca 2024 napisz DONOS@

Mali taekwondziści z medalami

Główne zdjęcie
Zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego „MEDYK” Łomża z trenerem Pawłem Remiszewskim

Dwa medale złoty brązowy zdobyli zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego „MEDYK” w prestiżowym turnieju Bydgoszcz Cup, który jest zarazem Pucharem Polski w Taekwondo Olimpijskim. W zawodach uczestniczyło około 400 zawodników z Polski i Europy.

Z łomżan najlepiej wypadła Agnieszka Łapińska, w kategorii wiekowej młodzika wygrała w pięknym stylu cztery walki z rzędu i zdobyła złoty medal. Bardzo dobrze zaprezentował się również Kacper Rakowski, który w swojej kategorii wagowej zdobył brązowy medal, przegrywając z późniejszym złotym medalistą.
Dwóch kolejnych zawodników trenera Pawła Remiszewskiego z zawodów wróciło bez medali.  Młodzik Jakub Zieliński, który po bardzo zaciętej walce z wymagającym przeciwnikiem ostatecznie został sklasyfikowany na pozycji 9-18, a kadet Przemysław Jadacki zajął miejsce 5-8 ulegając nieznacznie w drugiej walce swojemu rywalowi.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę