środa, 13 grudnia 2017 napisz DONOS@
tekst płatny

Bezpłatne zakupy ze stylistką w Galerii Bursztynowej!

Ruszyła kolejna akcja modowa w Galerii Bursztynowej. Tym razem największe w promieniu 120 km centrum handlowe zaproponowało swoim klientom bezpłatne porady dotyczące doboru odpowiednich fasonów do sylwetki oraz możliwość zrobienia zakupów pod okiem specjalisty. W projekcie mogą wziąć udział zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Jeżeli chcesz dobrać odpowiednie fasony do swojej figury i podkreślić jej atuty oraz przede wszystkim zrobić udane zakupy pod okiem specjalisty i na miarę możliwości portfela, zapisz się już dziś na bezpłatne porady i zakupy ze stylistką Agatą Bałdygą!
W akcji „Zakupy ze stylistką” mogą wziąć udział zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Usługa stylistki, czyli porady i zakupy trwają do 1,5 godziny i jest bezpłatna. Pierwszy etap to spotkanie przy kawie w jednej z kawiarni w Galerii Bursztynowej, podczas którego omówione zostaną potrzeby i oczekiwania uczestnika oraz predyspozycje finansowe.
Drugi etap to analiza kolorystyczna, omówienie sylwetki, jej wad i zalet oraz dobór odpowiednich fasonów do figury.
Trzeci etap spotkania obejmuje wspólne zakupy ze stylistką, podczas których zostaną zaprezentowane stylizacje dobrane do typu urody oraz sylwetki. 
Szczegółowe informacje na temat projektu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0