Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Bezpłatne zakupy ze stylistką w Galerii Bursztynowej!

Ruszyła kolejna akcja modowa w Galerii Bursztynowej. Tym razem największe w promieniu 120 km centrum handlowe zaproponowało swoim klientom bezpłatne porady dotyczące doboru odpowiednich fasonów do sylwetki oraz możliwość zrobienia zakupów pod okiem specjalisty. W projekcie mogą wziąć udział zarówno kobiety, jak i mężczyźni.

Jeżeli chcesz dobrać odpowiednie fasony do swojej figury i podkreślić jej atuty oraz przede wszystkim zrobić udane zakupy pod okiem specjalisty i na miarę możliwości portfela, zapisz się już dziś na bezpłatne porady i zakupy ze stylistką Agatą Bałdygą!
W akcji „Zakupy ze stylistką” mogą wziąć udział zarówno kobiety, jak i mężczyźni. Usługa stylistki, czyli porady i zakupy trwają do 1,5 godziny i jest bezpłatna. Pierwszy etap to spotkanie przy kawie w jednej z kawiarni w Galerii Bursztynowej, podczas którego omówione zostaną potrzeby i oczekiwania uczestnika oraz predyspozycje finansowe.
Drugi etap to analiza kolorystyczna, omówienie sylwetki, jej wad i zalet oraz dobór odpowiednich fasonów do figury.
Trzeci etap spotkania obejmuje wspólne zakupy ze stylistką, podczas których zostaną zaprezentowane stylizacje dobrane do typu urody oraz sylwetki. 
Szczegółowe informacje na temat projektu, regulamin oraz formularz zgłoszeniowy znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę