sobota, 21 października 2017 napisz DONOS@
tekst płatny

Czas na prace budowlane i ogrodowe, czyli wielkie otwarcie sezonu!

Każdy, kto marzy o budowie własnego domu, myśli o remoncie mieszkania lub też chciałby zorientować się w najnowszych trendach w budownictwie, już niebawem zyska niepowtarzalną szansę uzyskania bezpłatnych, fachowych porad producentów materiałów budowlanych oraz artykułów ogrodowych. W najbliższy weekend 16 kwietnia Skład Budowlany Podbielski i Market Mrówka Dom i Ogród organizują kiermasz budowlano-ogrodowy – jeśli myślisz poważnie o budowie bądź remoncie, nie może Cię tam zabraknąć!

Przyszli inwestorzy zadają sobie pytania: Jak mądrze budować ? Czym się kierować przy doborze materiałów budowlanych? Najlepszym rozwiązaniem jest znalezienie odpowiednich fachowców, którzy pomogą w realizacji budowy czy remontu, pomogą zaoszczędzić czas i pieniądze. 
- Zaczynając budowę pamiętajmy o sprawdzeniu, co oferuje sprzedawca - podkreśla Anna Męczkowska, kierownik ds. handlu i marketingu Składu Budowlanego Podbielski. - Skład Budowlany Podbielski to firma, która dba o zadowolenie swoich klientów nieustannie już od 25 lat. Posiadamy wykształconą kadrę doradców, zarówno stacjonarnych jak i mobilnych. Współpracujemy z wieloma doświadczonymi firmami remontowo-budowlanymi. Oferujemy także montaż materiałów budowlanych jak również budujemy dla Państwa domy. Budując z nami od fundamentu aż po dach nasi klienci mogą liczyć na pomoc w doborze konkretnych rozwiązań oraz stosowanych materiałów budowlanych, atrakcyjne ceny, terminową dostawę. Rozpoczynamy sezon budowlano-remontowy 2016.
16 kwietnia Skład Budowlany Podbielski i Market Mrówka Dom i Ogród organizują kiermasz budowlano-ogrodowy przy ul. Poznańskiej 103 w Łomży. Na miejscu można będzie zapoznać się z produktami kilkudziesięciu największych dostawców materiałów do budowy i remontu domu. Wyjątkowa oferta czeka także miłośników prac ogrodowych. W tych dniach odbędą się także praktyczne pokazy, które każdego roku cieszą się dużym zainteresowaniem. Klienci dokonujący zakupu w Markecie Mrówka w sobotę będą uczestniczyli w konkursach z nagrodami. Losowanie nagród będzie odbywać się co godzinę. Jak co roku atrakcji nie zabraknie także dla dzieci, a osoby zmotoryzowane będą miały szansę umyć swoje auto myjką Karcher. 

W programie m.in:
Sobota 16 kwietnia w godz. 10-16
- kilkunastu wystawców- chemia budowlana, elewacje, docieplenia,
- wybrane produkty w specjalnych cenach,
- bezpłatne porady architekta,
- praktyczne pokazy i porady specjalistów budownictwa m.in. pokaz malowania farbami Optolith, pokaz montażu poddasza w systemie Rigips,renowacja podłoża produktami Mapei
- 1000 inspiracji do założenia i pielęgnacji ogrodu,
- pokaz narzędzi firmy PROLINE,
- atrakcje dla całej rodziny: konkursy z nagrodami , malowanie twarzy dzieciom, smażenie naleśników
- możliwość umycia auta w myjni Karcher podczas pokazu produktów!

Skład Budowlany Podbielski
www.skladpodbielski.pl
Market Mrówka Dom i Ogród
www.mrowkalomza.pl
Łomża, ul. Poznańska 103

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0