Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Kolejny wypadek w Łomży – tym razem z motocyklistą

Samochód osobowy zderzył się z motocyklem na ul. Zawadzkiej w Łomży. Do wypadku doszło w okolicach Galerii Veneda, na zjeździe do stacji paliw. Karetka pogotowia zabrała motocyklistę do szpitala. Ulica w kierunku Górki Zawadzkiej jest zablokowana. Policjanci proszą kierowców o objechanie tego miejsca innymi ulicami.

Do wypadku doszło prawdopodobnie gdy samochód osobowy jadący od strony Górki Zawadzkiej skręcał w lewo do stacji paliw. Wówczas doszło do zderzenia się go z motocyklem, który jechał w przeciwnym kierunku. Po wypadku motocykl przewrócił się, ale rozpędzony zatrzymał się dopiero około 50 metrów dalej. Jego kierowca został zabrany do szpitala. Na razie nie wiadomo w jakim jest stanie, ani jak długo potrwają utrudnienia w ruchu.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę