Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@

Szybcy na drodze do Zambrowa

Trzy prawa jazdy w jedno popołudnie na prowadzącej do Zambrowa drodze nr 63 zatrzymali policjanci. Za każdym razem powodem było znaczne – o ponad 50 km/h – przekroczenie dowolnej prędkości. Rekordzista – 60-latek spod Zambrowa - na liczniku swojego passata miał 162 km/h.

Zatrzymań dokonano we wtorkowe popołudnie. Najpierw, około godziny 15 w rejonie miejscowości Długobórz, 40 letnia mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego, osobowym volkswagenem w miejscu ograniczenia prędkości do 50 km/h, jechała z prędkością 106 km/h. Kolejnym zbyt szybkim kierowcą był 35 letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który w miejscowości Mroczki, gdzie również było ograniczenie prędkości do 50 km/h poruszał się toyotą z prędkością 123 km/h. 
Trzeci z piratów - 60 letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego - wyprzedzał na łuku drogi, zmusił inne pojazdów do gwałtownego hamowania oraz jechał z prędkością 162 km/h przy ograniczeniu do 90. 
całej trójce policjanci od razu zatrzymali prawa jazdy. Pierwsza dwójka dostała też mandaty, a ostatni pirat za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym ma odpowiadać przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę