środa, 13 grudnia 2017 napisz DONOS@

Szybcy na drodze do Zambrowa

Trzy prawa jazdy w jedno popołudnie na prowadzącej do Zambrowa drodze nr 63 zatrzymali policjanci. Za każdym razem powodem było znaczne – o ponad 50 km/h – przekroczenie dowolnej prędkości. Rekordzista – 60-latek spod Zambrowa - na liczniku swojego passata miał 162 km/h.

Zatrzymań dokonano we wtorkowe popołudnie. Najpierw, około godziny 15 w rejonie miejscowości Długobórz, 40 letnia mieszkanka powiatu wysokomazowieckiego, osobowym volkswagenem w miejscu ograniczenia prędkości do 50 km/h, jechała z prędkością 106 km/h. Kolejnym zbyt szybkim kierowcą był 35 letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego, który w miejscowości Mroczki, gdzie również było ograniczenie prędkości do 50 km/h poruszał się toyotą z prędkością 123 km/h. 
Trzeci z piratów - 60 letni mieszkaniec powiatu zambrowskiego - wyprzedzał na łuku drogi, zmusił inne pojazdów do gwałtownego hamowania oraz jechał z prędkością 162 km/h przy ograniczeniu do 90. 
całej trójce policjanci od razu zatrzymali prawa jazdy. Pierwsza dwójka dostała też mandaty, a ostatni pirat za spowodowanie realnego zagrożenia w ruchu drogowym ma odpowiadać przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0