Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Zderzenie z wózkiem inwalidzkim

Na ulic Sikorskiego pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Ks. kard. St. Wyszyńskiego a Pana Tadeusza doszło do zderzenia samochodu osobowego z elektrycznym wózkiem inwalidzkim. Osoba poruszająca się nim trafiła do szpitala. Na razie nie wiadomo jakich doznała obrażeń.

Do wypadku doszło po godz. 10. Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży ze wstępnych ustaleń policji wynika, że do zdarzenia doszło prawdopodobnie podczas wyprzedzania wózka inwalidzkiego przez samochód osobowy. Prawdopodobnie kierowca w trakcie tego manewru zahaczył o wózek.

Na miejscu pracują jeszcze policjanci. Jeden pas ruchu ulicy Sikorskiego od strony strony Venedy w kierunku do dworca autobusowego jest zablokowany.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę