Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Dyrektor Biebrzańskiego PN odwołany

Dyrektor Biebrzańskiego Parku Narodowego Roman Skąpski został odwołany ze stanowiska. Obowiązki dyrektora od wczoraj pełni dotychczasowa wicedyrektor parku Małgorzata Górska.

Decyzję o odwołaniu dyrektora Skąpskiego podjął minister środowiska Jan Szyszko. PAP powołując się na Aleksandrę Majchrzak z Ministerstwa Środowiska przekazuje, że minister nie podał powodów odwołania dyrektora.
Roman Skąpski był dyrektorem Biebrzańskiego Parku Narodowego od końca września 2012 r. Nowy dyrektor ma być wybrany w konkursie, który ma być ogłoszony jeszcze w tym tygodniu.

Biebrzański PN jest największym polskim parkiem narodowym. Ma powierzchnię ok. 59 tys. ha i sięga m.in. na tereny gmin Radziłów, Jedwabne i Wizna. Park chroni cenne obszary bagienne, jest ostoją łosia i wielu rzadkich gatunków ptaków wodno-błotnych.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę