Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Siłacze z rekordami...

Świetnie zaprezentowali się łomżyńscy siłacze pod wodzą Zbigniewa Turowskiego w Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc i Martwym Ciągu, które odbyły się w Zalesiu. Zawodnicy z Bursy Szkolnej nr 2 w Łomży: Dariusz Wybraniak i Patryk Kwiatkowski przy okazji ustanowili nowe rekordy świata.

Dariusz Wybraniak startował w grupie młodzików do lat 19. W kategorii wagowej do 75 kg wywalczył pierwsze miejsca w wyciskaniu sztangi leżąc i martwym ciągu. Dodatkowo w martwym ciągu zajął drugie miejsce w kat. OPEN młodzików do lat 19, i w tej samej konkurencji ustanowił nowy rekord świata – podkreśla opiekun zawodnika Zbigniew Turowski.
Patryk Kwiatkowski startując w grupie młodzików do lat 17 w kat. wag. do 82,5 kg, zajął drugie miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc i pierwsze miejsce martwym ciągu, w którym też ustanowił nowy rekord świata.
Natomiast Przemysław Dzbeński, uczeń z Zespołu Szkół Mechanicznych i Ogólnokształcących Nr 5 w Łomży, w grupie młodzików do lat 19 w kat. wag. do 75 kg zajął pierwsze miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc (EQ) i czwarte miejsce martwym ciągu.

Jak przekazuje Turowski na mistrzostwach dobrze wypadli także zawodnicy siłowni ZIBI. Mateusz Gudelski w grupie młodzików do lat 19 w kat. wag. do 100 kg wywalczył pierwsze miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc, drugie miejsce w kat. OPEN młodzików do lat 19 (EQ), oraz drugie miejsce w martwym ciągu.
Zbigniew Pajęcki w grupie masters +50 lat w kat. wag. 67,5 kg zajął pierwsze miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc i pierwsze miejsce w martwym ciągu. Zbigniew Turowski w tej samej grupie wiekowej w kat wag. do 90 kg zajął pierwsze miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc, a Arkadiusz Bąkowski w grupie seniorów w kat. wag. do 110 kg zajął piąte miejsce w wyciskaniu sztangi leżąc.

210510110729.png
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę