Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 17 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tureckie kurusze prawie jak polskie złote

Główne zdjęcie
Tureckie kurusze prawie jak polskie pięciozłotówki

Gra w salonach gier może być kosztowna. Pewien młody mieszkaniec Grajewa chciał zaoszczędzić na hazardzie i zamiast używać cennych polskich pięciozłotówek postanowił zastąpić jej niewiele wartymi tureckimi kuruszami. Automaty podróbkę przyjęły, ale właściciel salonu już nie... Grajewianin trafił do policyjnego aresztu, usłyszał zarzut oszustwa i będzie odpowiadał przed sądem.

Do zdarzenia doszło w sobotę po północy. Wówczas dyżurny grajewskiej komendy Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w salonie gier przy Placu Niepodległości jeden z graczy używa fałszywych monet. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci szybko ustalili, iż 21-letni mieszkaniec Grajewa wprowadzał do automatów monety tureckie, które odpowiednio przerobione imitowały polskie pięciozłotówki. Rzeczywista wartość tureckiej monety była jednak niemal 20 razy niższa niż - około 26 groszy. Z ustaleń mundurowych wynikało, że ten sam młody mężczyzna dzień wcześniej również był w salonie gier i prawdopodobnie wrzucając do automatów tureckie monety wygrał około 350  zł. Policjanci znaleźli przy mężczyźnie ponad 100 przerobionych kuruszy, a straty z powodu nieuczciwego działania młodego mężczyzny właściciel salonu oszacował na ponad 600 złotych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę