Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Zapaliła się ciężarówka

Na około 110 tysięcy złotych wstępnie wyceniono straty pożaru samochodu ciężarowego w pod Śniadowem. Pożar ciężarowego Mana strażakom zgłoszono tuż po godzinie 4. w nocy. Na miejsce zadysponowano dwa zastępy strażaków, ale nim dotarli na miejsce ogień strawił praktycznie całą kabinę, nadpalił część ładunkową i zaczynał przedostawać się na stojącego obok ciężarowego Mercedesa.

Oba samochody stały na prywatnej posesji we wsi Ratowo Piotrowo w gminie Śniadowo. Na razie nie wiadomo co spowodowało pożar - mają to wyjaśnić policjanci. Strażacy podają, że zgłoszenie o pożarze dobrali o godzinie 4.08 nad ranem. Straty spowodowanie pożarem strażacy wstępnie wycenili na 110 tys. zł, a wartość uratowanego mienia na 40 tys. zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę