Przejdź do treści Przejdź do menu
środka, 12 maja 2021 napisz DONOS@

Starszaki na uczelni

W środę (16.03) w siedzibie Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości odbyły się kolejne zajęcia tematyczne z cyklu "Akademia Sześciolatka". Tym razem wykład przygotowany został przez Akademickie Forum Samorządowe.

Podczas zajęć studenci starali się wytłumaczyć przedszkolakom, co oznacza pojęcie "patriotyzm" oraz kim jest patriota. Okazało się, że dzieci doskonale znają polskie symbole narodowe - godło, flagę i hymn. Żacy opowiedzieli swoim młodszym kolegom o polskich świętach narodowych, Józefie Piłsudskim i papieżu Janie Pawle II. Na zakończenie spotkania ogłoszony został konkurs, a następnie dzieci odśpiewały hymn Akademii Sześciolatka.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
nie, 03 kwietnia 2016 21:16
Data ostatniej edycji: wt, 05 kwietnia 2016 22:52:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę