piątek, 24 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Wiosenna doczekała się remontu

W poniedziałek rozpocznie się długo wyczekiwany remont ulicy Wiosennej. Prace rozpoczną się na około 300-metrowym odcinku od ul. Przykoszarowej do skrzyżowania z ul. Bursztynową, który już zostanie wyłączony z ruchu. Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza nie będzie możliwości wjazdu w ulicę Wiosenną z ulicy Przykoszarowej a jedynie - w miarę możliwości - zapewniony zostanie dojazd do posesji dla mieszkańców. Na pozostałym odcinku przebudowywanej drogi wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Ul. Wiosenna
Ul. Wiosenna

Remont mającej ok. 1 km długości ul. Wiosennej obejmuje jej rozbudowę wraz z budową nowej i przebudową starej infrastruktury technicznej. Prace obejmują w szczególności budowę jezdni, chodników, zjazdów, kanalizacji deszczowej i oświetlenia drogowego. Roboty te wymuszają także przebudowę m.in.: sieci wodociągowej i hydrantów, sieci telefonicznej nadziemnej i podziemnej, sieci elektrycznej nadziemnej i podziemnej.

Prace za ponad 2 mln 900 tys. zł ma przeprowadzić Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego z Łomży, które wygrało miejski przetarg. Na zakończenie inwestycji firma ma czas do końca października. Roboty drogowe będą prowadzone odcinkami z wyłączeniem ich z ruchu. Na początku prace będą prowadzone na około 300-metrowym odcinku od ul. Przykoszarowej do skrzyżowania z ul. Bursztynową.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0