Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 30 września 2023 napisz DONOS@

Wiosenna doczekała się remontu

Główne zdjęcie
Ul. Wiosenna

W poniedziałek rozpocznie się długo wyczekiwany remont ulicy Wiosennej. Prace rozpoczną się na około 300-metrowym odcinku od ul. Przykoszarowej do skrzyżowania z ul. Bursztynową, który już zostanie wyłączony z ruchu. Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza nie będzie możliwości wjazdu w ulicę Wiosenną z ulicy Przykoszarowej a jedynie - w miarę możliwości - zapewniony zostanie dojazd do posesji dla mieszkańców. Na pozostałym odcinku przebudowywanej drogi wprowadzone zostanie ograniczenie prędkości do 30 km/h.

Remont mającej ok. 1 km długości ul. Wiosennej obejmuje jej rozbudowę wraz z budową nowej i przebudową starej infrastruktury technicznej. Prace obejmują w szczególności budowę jezdni, chodników, zjazdów, kanalizacji deszczowej i oświetlenia drogowego. Roboty te wymuszają także przebudowę m.in.: sieci wodociągowej i hydrantów, sieci telefonicznej nadziemnej i podziemnej, sieci elektrycznej nadziemnej i podziemnej.

Prace za ponad 2 mln 900 tys. zł ma przeprowadzić Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego z Łomży, które wygrało miejski przetarg. Na zakończenie inwestycji firma ma czas do końca października. Roboty drogowe będą prowadzone odcinkami z wyłączeniem ich z ruchu. Na początku prace będą prowadzone na około 300-metrowym odcinku od ul. Przykoszarowej do skrzyżowania z ul. Bursztynową.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę