Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 28 września 2023 napisz DONOS@

Dwóch na jednego...

Policja zatrzymała dwóch młodych mężczyzn 21 i 23-latka podejrzanych o rozbój i kradzież dokumentów. W ubiegłym tygodniu przed jednym z osiedlowych lokali mieli oni podejść do 31-letniego mieszkańca miasta i grożąc pobiciem żądać wydania pieniędzy.

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży mężczyzna obawiając się spełnienia gróźb dał agresorom po 10 zł, ale ci ukradli mu jeszcze portfel z dokumentami i kartą bankomatową. Jak później ustalili funkcjonariusze, mężczyźni próbowali nią zapłacić za zakupy na jednej ze stacji paliw, ale wcześniej 31-latek zdążył ją zastrzec.

Wczoraj 21 i 23-latek zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty.  Grozi im kara nawet do lat 5 pozbawienia wolności.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę