Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 31 maja 2023 napisz DONOS@

Zderzenie z łosiem w Wiźnie

Kierowca mercedesa(27 lat) trafił do szpitala po zderzeniu najpierw z łosiem, a następnie z drzewem. Do wypadku doszło w Wiźnie, w okolicach skrzyżowania drogi krajowej nr 64 z ulicą Mikołaja Kopernika i drogą na Burzyn. Są jeszcze utrudnienia w ruchu, który w miejscu wypadku odbywa się wahadłowo.

Mercedes jechał drogą od strony Łomży w kierunku Białegostoku. Gdy samochód mijał już Wiznę, dojeżdżając do skrzyżowania dk. 64 z ulicą Mikołaja Kopernika i drogą na Burzyn, nagle przed samochód wbiegł łoś. Kierowca mercedesa nie zdołał wyhamować pojazdu, zderzył się ze zwierzęciem, a następnie uderzył jeszcze w przydrożne drzewo. Ranny mężczyzna został zabrany do szpitala, ale z pierwszych informacji wynika, że raczej nie odniósł poważniejszych obrażeń. Łoś padł na miejscu. 
Droga Łomża – Jeżewo przez pewien czas była całkowicie zablokowana, ale kierowcy samochodów osobowych mogli omijać miejsce wypadku jadąc przez centrum Wizny. Teraz policja przepuszcza wahadłowo samochody także drogą nr 64.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę