Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@

Jankowski za Chrzanowskiego

Główne zdjęcie
Krzysztof Jankowski

Krzysztof Jankowski, dotychczasowy dyrektor Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży został wybrany na nowego dyrektora Domu Pomocy Społecznej w Łomży. Zastąpi na tym stanowisku Franciszka Chrzanowskiego (lat 70), który z końcem marca, po 34 latach pracy w DPS, przechodzi na emeryturę.

Jak przekazuje Łukasz Czech z ratusza w ogłoszonym przez prezydenta Łomży konkursie na stanowisko dyrektora Domu Pomocy Społecznej zgłosiło się pięć osób. Dwie z nich nie spełniały wymogów formalnych, pozostałe trzy osoby zostały zaproszone na rozmowę kwalifikacyjną, która miała miejsce w ubiegłym tygodniu.
- W jej wyniku na dyrektora DPS-u został wybrany Krzysztof Jankowski, dotychczasowy dyrektor Wielofunkcyjnej Placówki Opiekuńczo - Wychowawczej w Łomży – przekazuje Czech zapowiadając, że do końca tygodnia powinien zostać ogłoszony konkurs obsadzenie zwolnionego przez niego stanowiska dyrektora WPO-W.

zobacz: „Tata” Franciszek z DPS w Łomży przejdzie na emeryturę

 


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę