Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 04 grudnia 2023 napisz DONOS@

Pijany przyjechał na komendę sprawdzić czy może... jeździć

Wczoraj około godziny 13 pod budynek Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie podjechał motocykl. Kierujący nim 24 latek wszedł do budynku, aby na samoobsługowym urządzeniu sprawdzić swój stan trzeźwości. Zachowanie jego wzbudziło podejrzenia oficera dyżurnego. Okazało się, że motocyklista był pod wpływem alkoholu.

Jak podaje oficer prasowy policji w Zambrowie badania alkomatem, wykazało, że 24-latek miał blisko 0,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.  Mundurowi już zatrzymali jemu prawo jazdy, a za nieodpowiedzialne postępowanie odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę