Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 03 października 2023 napisz DONOS@

Wielkanocne wypadki

W świąteczny weekend na drogach województwa podlaskiego doszło do 5 wypadków, w których 2 osoby zginęły, a 5 zostało rannych – podała policja. Do śmiertelnych wypadków doszło w pobliżu miejscowości Łubiane na drodze krajowej nr 61 pomiędzy Stawiskami a Szczuczynem i w gminie Rutki w powiecie zambrowskim. W lany poniedziałek po godz. 17. doszło do niecodziennego zdarzenia w Piątnicy na ulicy Nowoprojektowanej: mężczyzna nadział się na ogrodzenie, przez które próbował wcześniej sam przejść.

Pierwsze z tragicznych zdarzeń miało miejsce w niedzielę około godziny 3.50 w pobliżu miejscowości Łubiane na drodze krajowej nr 61 w powiecie kolneńskim. Tam 29-latek kierujący fiatem seicento z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w słup, a następnie w betonową studzienkę. Mężczyzna zginął na miejscu. Druga ofiara śmiertelna to 28-letni motocyklista, który na łuku drogi zderzył się czołowo z osobową toyotą. To zdarzenie miało miejsce w gminie Rutki w powiecie zambrowskim. Oprócz 28-latka do szpitala trafił również jego 18-letni pasażer oraz 27-latka zza kierownicy toyoty. Kierujący motocyklem zmarł w szpitalu.

Do wypadku doszło także na trasie Grądy Małe – Jedwabne.  24-latek kierujący BMW wypadł z drogi, uderzył w drzewo i dachował. Mężczyzna został przewieziony do szpitala.

Młodszy kapitan Paweł Leszczyński z Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Łomży informuje, że od Wielkiej Soboty do Poniedziałku Wielkanocnego strażacy odnotowali dziewięć zdarzeń, w tym pięć pożarów traw i jedno zapalenie sadzy w kominie domu jednorodzinnego w gminie Przytuły.
Strażak informuje też o nietypowej interwencji jaką podejmowali strażacy w lany poniedziałek. Po godz. 17. w Piątnicy na ulicy Nowoprojektowanej mężczyzna nadział się na ogrodzenie, przez które próbował wcześniej sam przejść. Ratownicy po przyjeździe przeskoczyli i zdjęli go z ogrodzenia.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę