Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Wstępne podsumowanie wielkanocnego weekendu

Ze wstępnych policyjnych podsumowań wynika, że podczas upływającego wielkanocnego weekendu funkcjonariusze nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych. W tym czasie na drogach województwa doszło do 2 wypadków. Najtragiczniejszy, w wyniku którego zginął 29-letni kierujący, miał miejsce w nocy z soboty na niedzielę.

Jak wskazują wstępne policyjne podsumowania od ubiegłego piątkowego popołudnia do dzisiejszego poranka na drogach województwa doszło do 2 wypadków, w wyniku których 1 osoba zginęła, a 1 została ranna. Jeden z nich miał miejsce w niedzielę około godziny 3.50 w pobliżu miejscowości Łubiane na drodze krajowej nr 61 w powiecie kolneńskim. Tam 29-kierujący fiatem seicento z niewyjaśnionych na razie przyczyn zjechał na pobocze, gdzie uderzył w słup, a następnie w betonową studzienkę. Mężczyzna zginął na miejscu. Drugie zdarzenie miało miejsce w gminie Jedwabne w piątek późnym wieczorem. W tym wypadku kierujący bmw również zjechał z drogi na pobocze, gdzie auto dachowało. Mężczyzna z ciężkimi obrażeniami trafił do szpitala.

Dodatkowo w trakcie mijającego weekendu mundurowi zatrzymali do tej pory 15 osób, które zdecydowały się usiąść za kierownicą pod wpływem alkoholu. Natomiast w tym czasie funkcjonariusze nie odnotowali poważniejszych zdarzeń kryminalnych.

Wiele osób, które zdecydowały się na dłuższy świąteczny wyjazd ma przed sobą jeszcze drogę powrotną. Dlatego też apelujemy do kierowców o trzeźwość, przewidywanie sytuacji na drodze i rozsądną jazdę z bezpieczną prędkością. Pamiętajmy, że pośpiech, brawura i lekceważenie zasad bezpieczeństwa to gotowy przepis na drogową tragedię.

źródło – KWP w Białymstoku


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę