Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 20 marca 2023 napisz DONOS@

Zablokowany most przez Narew

Główne zdjęcie
Zdarzenie przy moście

Po wypadku i kolizji przez ponad trzy godziny częściowo zablokowany był ruch przez stary most na Narwi pomiędzy Łomżą a Piątnicą. W kilometrowych korkach stały samochody po obu stronach mostu. Wahadłowo przepuszczano ciężarówki, a kierowcy samochodów osobowych kierowani byli na most majora Henryka Dobrzyńskiego ps. "Hubal".

Do jednego ze zdarzeń doszło tuż przed wjazdem na most od strony Łomży, a do drugiego na wysokości stadionu miejskiego. W obu przypadach doszło do tzw. domina. W pierwszym uczestniczyły cztery samochody, w drugim trzy. To drugie zderzenie zostało zakwalifikowane przez policję jako wypadek - jedna osoba została zabrana do szpitala.

Foto: Zdarzenie przy moście
Foto: Zdarzenie przy stadionie
Foto: Zdarzenie przy moście
Foto: Zdarzenie przy stadionie
Foto: Zdarzenie przy stadionie
Foto: Zdarzenie przy stadionie
Foto:
Foto: Zdarzenie przy moście
Foto: Zdarzenie przy moście

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę