Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 01 czerwca 2023 napisz DONOS@

„Tirem” z promilami

Obywatelska czujność, powiadomienie o niebezpiecznym zachowaniu kierowcy ciężarówki na drodze do Łomży oraz szybka interwencja policjantów pozwoliły na przerwanie jazdy pijanemu kierowcy volvo. Okazało się, że 42-latek miał ponad 2 promile.

Dziś rano, około godziny 8.30, dyżurny łomżyńskiej Policji otrzymał informację od jednego z kierowców, że jadące w kierunku Łomży ciężarowe volvo z naczepą o mało co nie wpadło do rowu i dalej jedzie całą szerokością drogi. We wskazane miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci ruchu drogowego, aby sprawdzić, co jest powodem takiego zachowania kierującego. Gdy chwilę później funkcjonariusze zatrzymali pojazd do kontroli okazało się, że siedzący za kierownicą tira 42-latek jest mocno pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Mundurowi od razu zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, a teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Policjanci wciąż apelują o reagowanie w każdej sytuacji zauważenia niebezpiecznej sytuacji na drodze. Każdy, nawet anonimowo, może powiadomić policjantów o takim fakcie. Funkcjonariusze będą od razu reagować i sprawdzać takie sygnały.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę