Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 marca 2023 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Grajewo Ponad milion złotych na rewitalizację centrum miasta

Prawie 1 mln 180 tys. zł dotacji z Ministerstwa Rozwoju otrzyma Grajewo na rewitalizację centrum miasta. Grajewo, jako jedyne z województwa podlaskiego znalazło się w dwudziestce miast z całej Polski, które przeszło do II etapu konkursu Modelowa Rewitalizacja Miast. Projekt Grajewa otrzymał 538 pkt. i znalazł się na ósmym miejscu w rankingu.

Konkurs ma na celu wsparcie samorządów w przygotowaniu programów oraz modelowych rozwiązań, z których będą mogły korzystać także inne samorządy. Oceniane były m.in. kształtowanie przestrzeni miejskiej, mieszkalnictwo, ochrona i wykorzystanie potencjału dziedzictwa kulturowego oraz ożywienie gospodarcze miasta po rewitalizacji.

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę