Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Relacja wideo z metamorfoz w Galerii Bursztynowej

Chciały zmienić swój wygląd i każdej z nich to się udało. Zobaczcie jak przebiegała metamorfoza finalistek akcji „Odkryj siebie na nowo”. Emocje, które towarzyszyły uczestnikom imprezy „Odkryj siebie na nowo” w dniu 6 marca długo pozostaną w ich pamięci, zwłaszcza naszym finalistkom - Pani Darii i Pani Beacie, które przeszły niezwykłą metamorfozę.

Kto nie mógł być razem z nami w tym niezwykłym dniu, ma teraz okazję zobaczyć jak przebiegała metamorfoza finalistek akcji „Odkryj siebie na nowo”. Zapraszamy do obejrzenia filmu.

Więcej na temat akcji znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl

Zachęcamy do odwiedzania nie tylko naszej strony internetowej, ale także fanpage’a.  Codziennie dostarczamy naszym fanom dawkę najświeższych promocji oraz wiadomości z życia centrum handlowego. Wkrótce poznacie także szczegółowe informacje o naszych akcjach modowych ze stylistką oraz pokazach mody. Już teraz możemy zdradzić, że kolejną tego typu akcję planujemy 29 maja, tym razem dla dzieci i ich rodziców.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę