Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 08 kwietnia 2020 napisz DONOS@
200316011340.png

Szczęście po zderzeniu z pociągiem

Kierowca hyundaia na niestrzeżonym przejeździe kolejowym wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy. Samochód został roztrzaskany, ale na szczęście mężczyźnie nic poważnego się nie stało. Za spowodowanie kolizji drogowej został za to ukarany mandatem.

Do nietypowego zdarzenia doszło w środę po godzinie 9.30 na przejeździe kolejowym w Jabłoni Kościelnej w powiecie wysokomazowieckim. Policjanci ustalili, że jadący hyundaiem 32-latek na niestrzeżonym przejeździe kolejowym wjechał wprost pod nadjeżdżający pociąg towarowy relacji Warszawa – Białystok. Siła uderzenia była tak duża, że samochód został odrzucony na odległość kilkudziesięciu metrów i niemal kompletnie roztrzaskany. Pogotowie zabrało kierowcę do szpitala, ale jak przekazują policjanci na szczęść nic poważnego się nie stało.

Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok
Foto: fot. KWP Białystok

 
200407122437.png
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę