Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 05 czerwca 2023 napisz DONOS@

Świąteczne dyżury będą w niektórych szkołach...

Dwie szkoły podstawowe z Łomży planują zapewnienie opieki uczniom w czasie przerwy świątecznej – wynika z przekazanych dziś przez ratusz informacji. To szkoły podstawowe nr 9 i 10. Być może dołączy do tego jeszcze „4” - „jeśli ktoś z rodziców zgłosi potrzebę”. Jak przekazuje ratusz w większości miejskich szkół rodzice nie zgłosili potrzeby zaopiekowania się dziećmi w przerwie świątecznej, a „przepisy prawa nie zobowiązują publicznych szkół do organizowania zajęć wychowawczo - opiekuńczych w czasie przerw świątecznych”.

Po wczorajszej publikacji artykułu wywołanego przez czytelniczkę: "Szkoła zapewni opiekę nad dziećmi w Wielki Czwartek?" dziś rano Łukasz Czech z ratusza przesłał odpowiedź na wcześniejsze pytanie. Miejski urzędnik podaje, że według informacji przekazanej przez łomżyńskie szkoły podstawowe, organizacja zajęć w okresie przerwy na święta wielkanocne przedstawia się następująco: 
- Szkoła Podstawowa nr 2 w Łomży - rodzice  nie zgłosili wychowawcom potrzeby zaopiekowania się dziećmi w przerwie świątecznej. W związku z powyższym w w/w dniach szkoła  nie będzie prowadziła zajęć opiekuńczo - wychowawczych. 
- Szkoła Podstawowa Nr 4 im. Generała w Władysława Andersa w Łomży - w chwili obecnej nikt z rodziców nie zgłaszał zapotrzebowania. Jeśli ktoś z rodziców zgłosi potrzebę będzie opiekę sprawować. 
- Szkoła Podstawowa nr 5 im. Stanisława Staszica w Łomży - brak informacji. 
- Szkoła Podstawowa Nr 7 im. Adama Mickiewicza w Łomży - podczas wielkanocnej przerwy świątecznej nie planuje zajęć opiekuńczych. 
- Szkoła Podstawowa Nr 9 w Łomży - planuje zapewnienie opieki uczniom w czasie przerwy świątecznej. 
- Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Jana Pawła II w Łomży - w okresie przerwy świątecznej nauczyciele będą w świetlicy szkolnej pełnili dyżury od 8:00 do 14:00.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę