Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejna awaria sieci cieplej na osiedlu

Po awarii ciepłociągu mieszkańcy kilkunastu bloków przy ulicach Kazańskiej i Porucznika Łagody pozbawieni są dostaw ciepła. Służby eksploatacyjne MPEC przystąpiły już do usuwania uszkodzenia, ale wznowienie dostaw ciepła i ciepłej wody w tym rejonie planowane jest w godzinach południowych w dniu jutrzejszym tj. 17 marca 2016 roku.

Rozszczepienie sieci ciepłowniczej nastąpiło w rejonie bloku przy ul. Porucznika Łagody 11. W związku z tym od godziny 14. wyłączono dostawę centralnego ogrzewania i ciepłej wody do obiektów położonych przy: ul. Kazańskiej l, 3, 5, 7, 8, 9, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 24, oraz Porucznika Łagody 12.

To już druga w tym miesiącu awaria sieci ciepłowniczej w tej części miasta. Poprzednia wydarzyła się 1 marca. Wówczas dostaw ciepła, ale tylko na około 6 godzin pozbawieni zostali mieszkańcy około 30 bloków w tym rejonie.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę