Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 06 czerwca 2023 napisz DONOS@

Gimbusy niedopuszczone do jazdy

Główne zdjęcie
fot. KMP Łomża

Cztery autobusy dowożących dzieci do szkół na terenie powiatu łomżyńskiego miały na tyle poważne usterki stanu technicznego, że ich kierowcom zatrzymano dowody rejestracyjne. Dodatkowo trzy z nich nie zostały dopuszczone do dalszej jazdy. Prowadzona przez policyjną drogówkę akcja „Gimbus” trwała cały ubiegły tydzień i na początku tego tygodnia.

Mundurowi kontrolowali autobusy, które przewożą dzieci do szkół na terenie powiatu łomżyńskiego. Sprawdzano między innymi stan techniczny autobusów, ich wyposażenie oraz trzeźwość kierowców. Na 31 skontrolowanych pojazdów, w 4 przypadkach stwierdzono usterki stanu technicznego.
- Kontrole te zakończyły się zatrzymaniem dowodu rejestracyjnego, a w trzech z nich skutkowały dodatkowo niedopuszczeniem pojazdu do dalszej jazdy – podaje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży zapowiadając, że takie działania będą kontynuowane.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę