Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Karatecy na medale

Główne zdjęcie
Drużyna Łomżyńskiego Klubu karate

Po jednym złotym i srebrnym oraz sześć brązowych medali zdobyli zawodnicy Łomżyńskiego Klubu Karate startujący w Mistrzostwach Makroregionu Wschodniego i Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w Karate Kyokushin. Zawody z udziałem 253 zawodników odbyły się w Dobrym Mieście.

Swoje reprezentacje wystawiło tu 35 klubów zrzeszonych w Polskim Związku Karate z województw: mazowieckiego, lubelskiego, warmińsko-mazurskiego i podlaskiego. Jak przekazuje Dariusz Syrnicki prezes ŁKK z łomżyńskich zawodników najlepiej spisał się Tomasz Stachacz triumfując w kategorii junior -75 kg. Drugie miejsce zajęła Nikola Trzcińska rywalizując w kategorii młodziczek + 55 kg. Brązowe medale zdobyli natomiast: Maciej Tercjak, Klaudia Lanczewska, Klaudia Gawryś, Adam Stachacz, Wiktoria Korytkowska oraz Krzysztof  Dużyński.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę