Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 03 marca 2021 napisz DONOS@

Mniej bezrobotnych

O 360 osób zmniejszyła się w kwietniu liczba łomżyńskich bezrobotnych. Jak informuje tutejszy PUP w minionym miesiącu pracę podjęło 482 osoby bezrobotnych, tj. o 251 więcej niż w ubiegłym miesiącu i o 61 więcej niż w analogicznym okresie 2004 roku. Zmniejszenie poziomu bezrobocia wynika przede wszystkim z rozpoczęcia prac w budownictwie i rolnictwie, w tym również prac sezonowych.

Niemniej bez pracy w mieście w dalszym ciągu jest co piątą osoba „w wieku produkcyjnym”. Na koniec kwietnia stopa bezrobocia dla Łomży wyniosła 20,5%. Dla powiatu łomżyńskiego jest ona o 5 % mniejsza. W samym mieście bez pracy było ponad 5 tys osób, a wraz z mieszkańcami 9-ciu okalających miasto gmin liczba bezrobotnych zarejestrowanych w łomżyńskim PUP-ie wynosi 8 174 osób.
200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę