Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 01 października 2023 napisz DONOS@

Z PWSIiP do RN MPEC

Andrzej Grodzki został powołany przez prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego na nowego członka Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. Grodzki w RN MPEC zastąpił Marcina Chludzińskiego, który w styczniu zrezygnował z zasiadania we władzach miejskiej spółki, a niedługo po tym został prezesem Agencji Rozwoju Przemysłu. Według nieoficjalnych informacji Grodzki ma objąć fotel wiceprzewodniczącego.

Andrzej Grodzki to radca prawny Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Jest też prezesem Instytutu Szkoleń i Analiz Gospodarczych SA. W 2010 roku był kandydatem na prezydenta Łomży zgłoszony przez utworzone przed wyborami Stowarzyszenie Łomżyńskie Filary. Grodzki, zdobywając poparcie 11,64% wyborców, zajął wówczas czwarte miejsce.

W Biuletynie Informacji Publicznej miejskiej spółki - dziś aktualizowana informacja - Grodzki jeszcze nie figuruje. Powołanie go przez prezydenta Chrzanowskiego na członka Rady potwierdza Grzegorz Daniluk z ratusza.  Andrzej Grodzki będzie szóstym członkiem Rady Nadzorczej MPEC. Według nieoficjalnych informacji w ma objąć fotel jej wiceprzewodniczącego.

Na najbliższym posiedzeniu  Rada Nadzorcza MPEC powinna m.in. dokonać podziału ubiegłorocznego zysku spółki. Wyniósł on ok. 2 mln 100 tys. zł.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę