środa, 22 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Z PWSIiP do RN MPEC

Andrzej Grodzki został powołany przez prezydenta Łomży Mariusza Chrzanowskiego na nowego członka Rady Nadzorczej Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży. Grodzki w RN MPEC zastąpił Marcina Chludzińskiego, który w styczniu zrezygnował z zasiadania we władzach miejskiej spółki, a niedługo po tym został prezesem Agencji Rozwoju Przemysłu. Według nieoficjalnych informacji Grodzki ma objąć fotel wiceprzewodniczącego.

Andrzej Grodzki to radca prawny Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży. Jest też prezesem Instytutu Szkoleń i Analiz Gospodarczych SA. W 2010 roku był kandydatem na prezydenta Łomży zgłoszony przez utworzone przed wyborami Stowarzyszenie Łomżyńskie Filary. Grodzki, zdobywając poparcie 11,64% wyborców, zajął wówczas czwarte miejsce.

W Biuletynie Informacji Publicznej miejskiej spółki - dziś aktualizowana informacja - Grodzki jeszcze nie figuruje. Powołanie go przez prezydenta Chrzanowskiego na członka Rady potwierdza Grzegorz Daniluk z ratusza.  Andrzej Grodzki będzie szóstym członkiem Rady Nadzorczej MPEC. Według nieoficjalnych informacji w ma objąć fotel jej wiceprzewodniczącego.

Na najbliższym posiedzeniu  Rada Nadzorcza MPEC powinna m.in. dokonać podziału ubiegłorocznego zysku spółki. Wyniósł on ok. 2 mln 100 tys. zł.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0