Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 10 maja 2021 napisz DONOS@

Pijany złodziej

Mężczyzna skradł torebkę starszej kobiecie i uciekł. Do zdarzenia doszło w piątek przed jednym ze sklepów w Łomży. Złodziej szybko został zatrzymany przez policję. Okazało się, że to 33-latek, a przeprowadzone badanie alkomatem wykazało u niego 2,5 promila alkoholu

Jak przekazuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży, zaalarmowani o kradzieży policjanci natychmiast rozpoczęli patrolowanie terenu i poszukiwania sprawcy na podstawie posiadanego rysopisu. 
- W wyniku intensywnej pracy i doskonałego wykorzystania swojego doświadczenia zawodowego, funkcjonariusze Wydziału Patrolowo – Interwencyjnego szybko ustalili i zatrzymali 33-latka podejrzanego o to przestępstwo – podaje policjantka.

Pijany złodziej noc z piątku na sobotę spędził w policyjnym areszcie. W sobotę usłyszał zarzut kradzieży. Za to przestępstwo grozi nawet do 5 lat pozbawienia wolności.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę