Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Młodzi taekwondziści

Świetnie spisali się zawodnicy Młodzieżowego Klubu Sportowego „Medyk” w Otwartych Mistrzostwach Gór Świętokrzyskich w Taekwondo Olimpijskim rozgrywanych w Ostrowcu Świętokrzyskim. - Na szczególne wyróżnienie zasługuje Kacper Rakowski, który w kategorii młodzika zajął drugie miejsce, wygrywając uprzednio w pięknym stylu trzy walki, aby ostatecznie ulec rywalowi w finale – przekazuje trener Paweł Remiszewski.

W zawodach w Ostrowcu Świętokrzyskim rywalizowało ponad 300 zawodników z Polski i z za granicy.
- Poziom zawodów był bardzo wysoki, pomimo tego nasi młodzi zawodnicy dla których były to pierwsze starty w walce sportowej, dali z siebie wszystko – podkreśla trener .MKS „Medyk”.
Poza Kacprem Rakowski, dobrze wypadli także Przemysław Jadacki, który w kategorii kadet  zajął miejsce 5-8, oraz Jakub Zieliński, w kategorii młodzik, sklasyfikowany na miejscu 9-16.


210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę