Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 11 maja 2021 napisz DONOS@

Z wizytą u Księdza Biskupa

W poniedziałek 7 marca przedszkolaki wybrały się z wizytą do Księdza Biskupa Tadeusza Bronakowskiego, by wspólnie świętować jubileusz dziesięciolecia sakry biskupiej.

10 lat wcześniej, 4 marca 2006 roku Ksiądz Biskup  w Katedrze Łomżyńskiej przyjął sakrę biskupią. W dniu tak wspaniałego jubileuszu  przedszkolaki życzyły Księdzu Biskupowi Tadeuszowi obfitości łask Bożych i wszelkiego błogosławieństwa na każdy dzień pasterskiego posługiwania.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Agata Komorowska
so, 12 marca 2016 17:43
Data ostatniej edycji: so, 30 kwietnia 2016 18:11:57

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę