Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Pies doprowadził do zaginionego 81-latka

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Policyjny pies tropiący pomógł policji odnaleźć starszego mężczyznę, który noc spędził poza domem. 81-latek był zziębnięty i zmęczony. Nie potrafił powiedzieć dlaczego wieczorem wyszedł z domu.

Jak relacjonuje oficer prasowy komendy policji w Kolnie w piątek, około godz. 9.40 dyżurny kolneńskiej Policji otrzymał zgłoszenie, że dzień wcześniej, prawdopodobnie około godz. 22.00 wyszedł z domu 81-leni mieszkaniec miejscowości Cieloszki w gminie Turośl i do tej pory nie wrócił do domu. Nikt z domowników nie zauważył jego wyjścia, a fakt, że 81-latka nie ma ujawnili dopiero dzisiejszego ranka. Na początku rodzina poszukiwała zaginionego na własną rękę, ale gdy poszukiwania nie przynosiły rezultatu postanowiła powiadomić policję. W intensywne poszukiwania zaangażowano wszystkich funkcjonariuszy będących w służbie oraz użyto psa tropiącego. To on szybko podjął trop i przez 3 km prowadził swego przewodnika do miejsca, gdzie znajdował się zaginiony 81-latek. Mężczyzna był zziębnięty i siedział niedaleko zabudowań gospodarczych w pobliżu miejscowości Nowa Ruda. Na szczęście nic złego mu się nie stało, ale mimo to trafił pod opiekę służb medycznych. Policja podaje, że mężczyzna nie potrafił powiedzieć dlaczego wyszedł z domu.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę