Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Z zastępcy dyrektora na zastępcę burmistrza

Krzysztof Zalewski, działacz PSL odwołany pod koniec stycznia z funkcji zastępcy dyrektora podlaskiego oddziału Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łomży, został zastępcą burmistrza Szczuczyna. O powołaniu zastępcy burmistrz Artur Kuczyński poinformował na Facebooku. W długim wpisie burmistrz uzasadnia swoją decyzje, zapewnia iż nie prowadzi przechowalni, ani nie rozdaje ciepłych posadek urzędniczych, ale także m.in. „przeprasza” „tych, którzy być może będą w tym fakcie doszukiwali się kolesiostwa... Jednak nie ma czego ukrywać. Mój zastępca to fachowiec, społecznik, profesjonalista, ale również mój przyjaciel” - napisał Kuczyński.

Burmistrz Kuczyński przekonuje, że dla niego „dobro wspólne stanowi coś więcej niż pracę i przysłowiowe zajęcie”. 
- Zaufali mi Państwo, gdy w listopadzie 2010 roku podejmowaliście decyzję o tym, komu powierzycie stanowisko burmistrza. Swoje zaufanie potwierdziliście w 2014 roku ponownym głosem, który stanowi dla mnie dowód akceptacji i wsparcia. Dlatego chciałbym, abyście utrzymali swoje zaufanie i pozwolili mi pójść krok dalej. 29 lutego podjąłem decyzję o powołaniu na stanowisko zastępcy burmistrza Szczuczyna Krzysztofa Zalewskiego – czytamy we wpisie na FB. 
Dalej pisze m.in. że dla tych, którzy mają okazję funkcjonować bliżej mnie, nie jest tajemnicą, a już na pewno żadną niespodzianką, że współpraca łącząca go z Krzysztofem, wykracza daleko poza zwykłą znajomość. 
- Wraz z zakończeniem współpracy Krzysztofa z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa na rynku kadr i fachowców pojawił się wolny znakomity specjalista, człowiek potrafiący zaangażować się w lokalne sprawy – napisał burmistrz Kuczyński dodając, że fakt posiadania zastępcy oznacza dla niego „niezbędną pomoc i możliwość zajęcia się jeszcze większą ilością spraw”, a dla mieszkańców „jeszcze lepiej funkcjonujący Urząd Miejski w Szczuczynie i w przyszłości wiele powodów do tego, by czuć się dumnym ze Szczuczyna.”
Pod koniec wpisu burmistrz prosi, „aby niniejsza wypowiedź nie była odbierana jako tłumaczenie się z podjętej decyzji”. 
- Zależy mi na tym, aby moje decyzje były czytelne i zrozumiałe dla mieszkańców - przekonuje. - Czego oczekuję? Akceptacji i zaufania, że to dobra decyzja. Oczekuję również sprawdzania, efektów naszej wspólnej pracy. Jestem przekonany, że w krótkim czasie nabiorą Państwo przekonania, że dokonałem dobrego transferu.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę