Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 09 czerwca 2023 napisz DONOS@

Nagrodzeni dwa razy

Z 12 miejskich urzędników, którzy na początku tego roku otrzymali nagrody od prezydenta Łomży, 4 było przez niego nagradzanych także w 2015 roku. Informacje te potwierdza Łukasz Czech z ratusza. Wcześniej ten sam urzędnik przekazywał, że wypłacone w styczniu i lutym nagrody były „za wykonywanie dodatkowych zadań oraz znacznie zwiększoną dyspozycyjność poza normatywnym czasem pracy w 2015 roku”.

Przypomnijmy w styczniu i lutym prezydent Łomży wypłacił 12 pracownikom Urzędu Miejskiego nagrody o łącznej wysokości 20.600 zł brutto.  Przez cały 2015 rok nagrody w łącznej wysokości 11.845 złotych brutto otrzymało 15 pracowników ratusza.
- Cztery osoby otrzymały nagrody w 2015 roku i na początku 2016 roku – przyznaje Łukasz Czech przekazując, że wśród nagrodzonych osób są zastępcy prezydenta, nie ma natomiast jego doradców i asystenta.
Najwyższa wypłacona nagroda wyniosła 7 000 złotych, zaś najniższa 200 złotych brutto. 

Zobacz: Nagrody dla najbardziej zapracowanych w ratuszu


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę