Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 09 maja 2021 napisz DONOS@

Wypadła z drogi

Toyota corolla na prostym odcinku drogi wypadła z jezdni, zjechała na pole i dachowała. Samochodem kierowała kobieta, którą karetka pogotowia zabrała do szpitala. Z pierwszych informacji wnika, że nie odniosła większych obrażeń.

Do wypadku doszło około godziny 20. na drodze krajowej nr 64 na prostym odcinku drogi przed Bożejewem. Toyota jechał w kierunku Wizny, gdy nagle – na razie z nieznanych przyczyn - zjechał z drogi w prawą stronę, minęła przydrożne drzewo i pojechała w pole wywracając się i zatrzymując dopiero kilkadziesiąt metrów od dogi.
Kobietę, która sama jechała toyota karatka pogotowia zabrała do łomżyńskiego szpitala, ale prawdopodbnie nie odniosła większych obrazeń. Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają policjanci.

Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę