Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 04 czerwca 2023 napisz DONOS@

Szczęściarz...?

Policyjny patrol tuż przed północą na poboczu drogi zauważył rozbity samochód, w środku którego znajdował się mężczyzna. Jak się okazało był to pijany 30- latek, kierowca samochodu, który wcześniej stracił panowanie nad pojazdem wypadł z drogi, dachował i zatrzymał się w przydrożnym rowie. Szczęśliwie nie doznał poważnych obrażeń więc po badaniach w szpitalu trafił do policyjnego aresztu.

Do nietypowego zdarzenia doszło w minioną sobotę na trasie Szczuczyn – Świdry Awissa. Jak relacjonują policjanci, gdy podchodzili do samochodu, przez okno auta, od strony pasażera zaczął wychodzić młody mężczyzna. Był to znany im z widzenia mieszkaniec Szczuczyna. Mężczyzna miał zakrwawioną głowę i ręce oraz czuć było od niego silną woń alkoholu. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, która zabrała 30–latka do szpitala. Badanie wykazało blisko promil alkoholu w jego organizmie. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynikało, że nietrzeźwy kierowca, na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Auto zjechało z trasy, dachowało i wpadło do przydrożnego rowu. Mężczyzna miał dużo szczęścia, gdyż w wyniku zdarzenia nie doznał poważnych obrażeń. Po opuszczeniu szpitala został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia usłyszał zarzut popełnienia przestępstwa. Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie teraz przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę