Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 19 maja 2021 napisz DONOS@

Łomżyńscy celnicy przechwycili kontrabandę

Główne zdjęcie
fot. Izba Celna Białystok

Ponad 3 000 paczek papierosów pochodzących z przemytu przechwycili funkcjonariusze Służby Celnej z Łomży. To efekt kontroli dwóch samochodów oraz posesji w jednej ze wsi pod Wysokiem Mazowieckiem.

Jak podaje Maciej Czarnecki, rzecznik prasowy Izby Celnej w Białymstoku, kontroli dokonano po wcześniejszych informacjach, że mogą tam być nielegalne papierosy.
- W skontrolowanych autach oraz kilkunastu skrytkach w domu i budynkach gospodarczych celnicy znaleźli w sumie ponad trzy tysiące paczek papierosów z białoruskimi znakami akcyzy o szacunkowej wartości rynkowej blisko 40 tysięcy złotych – podaje Czarnecki. - Wobec organizatorów procederu – trzech mężczyzn w wieku od 23 do 38 lat –– Służba Celna wszczęła sprawy karne skarbowe. Teraz o ich losie zdecyduje sąd. Mężczyznom grożą wysokie grzywny i utrata nielegalnego towaru.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę