Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Niebezpieczny poranek

Główne zdjęcie
Wypadek na drodze krajowej nr 63 Zambrów - Czyżew. fot. KWP Białystok

W czołowym zderzeniu z ciężarówką zginął kierowca BMW. Do wypadku doszło o poranku w Osowcu na drodze krajowej nr 63 na odcinku Zambrów – Czyżew. To nie jedyny poranny wypadek. Na drodze ze Sławca do Grond dachował fiat fiorino. Kierowca został zabrany do szpitala. Do kolejnych zdarzeń doszło w Łomży – najpierw na Alei Legionów doszło do kolizji trzech samochodów, a później na przejściu dla pieszych na ul. Wojska Polskiego samochód potrącił mężczyznę. Ranny trafił do szpitala.

Do tragicznego w sklutkach wypadku doszło około godziny 6.00, na drodze krajowej nr 63, między miejscowościami Osowiec, a Grochy Pogorzele. Ze wstepnych ustaleń policji wynika, że 30-letni kierowca bmw, jadąc w kierunku Zambrowa, najprawdopodobniej nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze. Następnie mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem i zderzył się czołowo z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym dafem z naczepą. W wyniku zdarzenia 30-letni mieszkaniec powiatu grajewskiego zginął na miejscu. Natomiast siedzącemu za kierownicą dafa 42-latkowi nic się nie stało. Przyczyny i szczegółowe okoliczności wypadku wyjaśniają zambrowscy policjanci.

Foto: Wypadek na  drodze krajowej nr 63 Zambrów - Czyżew. fot. KWP Białystok
Foto: Wypadek na  drodze krajowej nr 63 Zambrów - Czyżew. fot. KWP Białystok
Foto: Wypadek na  drodze krajowej nr 63 Zambrów - Czyżew. fot. KWP Białystok
Foto: Zdarzenie pod Sławcem
Foto: Zdarzenie pod Sławcem
Foto: Zdarzenie pod Sławcem
Foto: Potrącenie na ul. Woj. Polskiego

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę