Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 12 maja 2021 napisz DONOS@
tekst płatny

Anna Maria Anders: Dziękuje i zaprasza na spotkanie z J. Kaczyńskim

Główne zdjęcie
Anna Maria Anders

- Bardzo dziękuję za oddane głosy mieszkańcom Ziemi Łomżyńskiej – mówi Anna Maria Anders, kandydatka Prawa i Sprawiedliwości, która wygrała niedzielne wybory uzupełniające do Senatu. - Obiecuję, że dotrzymam danego słowa i nie zawiodę. Zapraszam mieszkańców Łomży na spotkanie ze mną i z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim, które odbędzie się dziś, w poniedziałek (7. marca) o 17.00 w auli Centrum Kultury przy ul. Sadowej 12.

- Jestem bardzo szczęśliwa. Dziękuję mieszkańcom Łomży, powiatów: łomżyńskiego, kolneńskiego, zambrowskiego i całego okręgu wyborczego za udzielone mi poparcie. Jestem przekonana, że program Prawa i Sprawiedliwości, który będziemy wprowadzać w życie jako biało-czerwona drużyna, jest dobrym programem dla Polaków, mieszkańców tej ziemi - mojego okręgu wyborczego. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję za wybranie mnie senatorem Ziemi Łomżyńskiej i Ziemi Suwalskiej.  
Dziękuję wszystkim, którzy wspierali mnie w tej kampanii wyborczej. Dziękuję posłom i senatorom, dziękuję działaczom PiS. W sposób szczególny dziękuję posłowi Lechowi Antoniemu Kołakowskiemu z Łomży, który był koordynatorem mojej kampanii wyborczej.
Jeszcze raz dziękuje i zapraszam na spotkanie z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim, które odbędzie się dziś, w poniedziałek (7. marca) o 17.00 w auli Centrum Kultury przy ul. Sadowej 12.

Anna Maria Anders


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę