Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 03 czerwca 2023 napisz DONOS@

W niedzielę głosowanie

W najbliższą niedzielę odbędą się uzupełniające wybory do Senatu RP w okręgu łomżyńsko-suwalskim. Lokale wyborcze, w tych samych miejscach jak podczas jesiennych wyborów parlamentarnych, czynne będą od godziny 7.00 do 21.00. O mandat senatorski ubiega się sześć osób.

Oto kandydaci na senatora: 
1. Anna Maria Anders, wyższy urzędnik państwowy z Warszawy, zgłoszona przez Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość (nie należy do partii politycznej)
2. Mieczysław Bagiński, nauczyciel z Łomży, członek partii i kandydat KW Polskie Stronnictwo Ludowe
3. Szczepan Kamil Barszczewski, radca prawny z Białegostoku członek i kandydat partii KORWiN.
4. Andrzej Eugeniusz Chmielewski, prawnik z Augustowa członek i kandydat „Samoobrony”.
5. Sławomir Gromadzki, rolnik ze Starego Rakowa zgłoszony przez Komitet Wyborczy Wyborców Szary Obywatel (nie należy do partii politycznej)
6. Jerzy Ząbkiewicz ekonomista z Suwałk z KWW „Praca i Przyszłość” – Jerzy Ząbkiewicz Senatorem Twojego Regionu (nie należy do partii politycznej)

Głosować można tylko na jednego kandydata, stawiając na karcie do głosowania znak „x” (dwie linie przecinające się w obrębie kratki) z lewej strony obok nazwiska tego kandydata, na którego wyborca głosuje.
Przyczyną nieważności głosu będzie: oddanie głosu na więcej niż jednego kandydata, czyli postawienie znaku x” w kratkach z lewej strony obok nazwiska więcej niż jednego kandydata; nieoddanie głosu na żadnego kandydata, czyli niepostawienie znaku „x” w żadnej kratce lub postawienie w kratce przeznaczonej na oddanie głosu innego znaku niż znak „x”.

 


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę