Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 08 maja 2021 napisz DONOS@

Nagrody dla najbardziej zapracowanych w ratuszu

Najwyższa wypłacona nagroda wyniosła 7 000 złotych, zaś najniższa 200 złotych brutto. Przez cały 2015 rok nagrody w łącznej wysokości 11.845 złotych brutto wypłacono 15 pracownikom Urzędu Miejskiego. W styczniu i lutym tego roku prezydent Łomży Mariusz Chrzanowski polecił wypłacić nagrody 12. pracownikom. Łączna ich wysokość to 20 tysięcy 600 zł brutto.

Łukasz Czech z ratusza podaje, że nagrody zostały wypłacone „za wykonywanie dodatkowych zadań oraz znacznie zwiększoną dyspozycyjność poza normatywnym czasem pracy w 2015 roku”.
- W grudniu 2015 roku wypłacono nagrodę jednemu pracownikowi za znacznie zwiększoną dyspozycyjność związaną z wykonywaniem zadań związanych z prowadzeniem i obsługą Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny – wskazuje miejski urzędnik
Czech podkreśla, że w sumie nagrody wypłacone pracownikom Urzędu Miejskiego są i tak prawie dwukrotnie niższe niż kwota wypłacona na nagrody dla nich w 2014 roku.
- W grudniu 2014 roku, decyzją poprzedniego prezydenta Łomży, 39 pracownikom Urzędu Miejskiego w Łomży wypłacono nagrody w wysokości 57.296 zł brutto. Najwyższa nagroda wyniosła 4500 zł brutto, zaś najniższa 600 zł brutto – podaje Czech zaznaczając, że w całym 2014 roku w urzędzie wypłacono nagrody w sumie 44 osobom na łączną kwotę 60.069 zł.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę