Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 15 maja 2021 napisz DONOS@
wiadomość pochodzi z www.radio.bialystok.pl

Jadwiga Mariola Szczypiń podlaskim kuratorem oświaty

Jadwiga Mariola Szczypiń wygrała konkurs na podlaskiego kuratora oświaty. O to stanowisko ubiegały się trzy osoby. Kandydaci zaprezentowali się w czwartek (3.03) przed komisją powołaną przez wojewodę podlaskiego. Wskazana osoba zostanie jednak podlaskim kuratorem oświaty dopiero po zatwierdzeniu przez ministra edukacji narodowej.

Jadwiga Mariola Szczypiń była już podlaskim kuratorem oświaty - od czerwca 2006 roku do stycznia 2008. Obecnie jest radną i przewodniczącą Rady Miasta w Suwałkach. Jeśli minister edukacji narodowej zatwierdzi jej kandydaturę na kuratora, będzie musiała zrezygnować z mandatu, bo prawo zabrania łączenia tych funkcji.

 

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę