Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 21 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Galeria Bursztynowa wybrała finalistki akcji „Odkryj siebie na nowo”

Pani Daria i Pani Beata są kochającymi żonami i matkami. Ich marzeniem jest, by na nowo poczuć się kobieco. Metamorfozę finalistek będzie można zobaczyć już 6 marca w Galerii Bursztynowej. Ponadto, tego dnia w centrum handlowym odbędzie się sporo atrakcji dla młodszych i tych starszych Pań z okazji zbliżającego się ich święta.

 

Do udziału w akcji „Odkryj siebie na nowo” zgłosiły się uczestniczki z powiatu ostrołęckiego, ostrowskiego, makowskiego i łomżyńskiego. Akcja rozniosła się sporym echem, ponieważ zgłoszenia napływały także ze stolicy.

Spośród nadesłanych do nas zgłoszeń komisja konkursowa wybrała dwie finalistki – 32-letnią Darię i – 46-letnią Beatę. Panie pochodzą z Ostrołęki, są kochającymi żonami i matkami. Pierwsza laureatka ma czworo wspaniałych dzieci, przygotowuje się również do obrony pracy magisterskiej. Przy tak wielu obowiązkach nie ma czasu dla siebie. Jej marzeniem jest na nowo poczuć się kobieco.

Natomiast Pani Beata powiedziała „dość” sportowemu stylowi. Teraz chce nauczyć się dobierać do swojej sylwetki eleganckie ubrania i wyglądać na pełną wdzięku kobietę.

W nagrodę finalistki zrobią zakupy ze stylistką Agatą Bałdygą – właścicielką marki Doradca Stylu oraz odwiedzą salon fryzjersko-kosmetyczny For You, w którym będzie czekała na nie ekspertka marki L’Oreal. Zadaniem profesjonalistów będzie odkrycie prawdziwego piękna naszych finalistek. Wartość pakietu dla jednej Pani to 2000 zł.

Przemianę finalistek będzie można zobaczyć już w niedzielę, 6 marca w Galerii Bursztynowej. Tego dnia w centrum handlowym odbędzie się również sporo atrakcji dla młodszych i tych starszych Pań. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, w sklepach będą czekały również ciekawe promocje.

Szczegóły wydarzenia znajdziecie na stronie galeriabursztynowa.com.pl

Partnerami akcji są: Taranko, Elizabeth, Tatuum, Top Secret, Quiosque, Big Star, 4F, Grapi, Briju, Triumph, Moda Coctail, Wólczanka, Swing, Wojas, Greenpoint oraz salon fryzjersko-kosmetyczny For You.

 

Finał akcji „Odkryj siebie na nowo”

Niedziela, 6 marca

Godz. 12.00 – 17.00

Galeria Bursztynowa w Ostrołęce

galeriabursztynowa.com.pl

 

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę