Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 15 czerwca 2021 napisz DONOS@

Wypadek z „eLką” na 61.

Dwa samochody osobowe, z których jeden to samochód nauki jazdy, zderzyły się na drodze krajowej nr 61 w okolicach wsi Grzymały Szczepankowskie – ok. 4 km od Łomży w kierunku Ostrołęki. Po zderzeniu „eLka” wpadła do przydrożnego rowu i dachowała. Na miejscu trwa akcja służb. Są utrudnienia w ruchu, ale droga nie jest zablokowana.

Do wypadku doszło po godz. 9. Ze wstępnych ustaleń wynika, że oba uczestniczące w wypadku samochody jechały w kierunku Miastkowa, a do zderzenia doszło gdy samochód nauki jazdy chciał skręcić w boczną drogę do Grzymał. Wówczas jadąca fiatem fiorino kobieta, która prawdopodobnie wyprzedzała ciąg samochodów w miejscu niedozwolonym, uderzyła w bok „eLki”, a siła uderzenia była tak duża, że zepychnęła ją do przydrożnego rowu.

Dwie osoby – kierujący samochodami – zostali zabrani do szpitala.

210521023159.jpg
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę