Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 18 maja 2021 napisz DONOS@

Tylko sześć godzin bez ciepła

Wcześniej niż zapowiadano udało się usnąć awarię ciepłociągu, która wystąpiła wczoraj po południu w rejonie ul. Porucznika Łagody. Po godzinie 15. kilka tysięcy łomżan mieszkających w tej części miasta zostało pozbawianych dostaw ciepłej wody i centralnego ogrzewania. Zakładano, że awarie uda się usunąć do rana, ale udało się to jeszcze przed nocą. Jak przekazał Ryszard Fiedorowicz z MPEC Łomża o godz 21.30 wznowiono dostawę czynnika grzewczego do wszystkich obiektów.

Awarią sieci ciepłowniczej nastąpiła na wysokości kościoła Krzyża Świętego. W związku z tym od dostaw ciepła - centralnego ogrzewania i ciepłej wody – odcięto około 30 bloków przy ulicach: Sybiraków, Porucznika Łagody, Szmaragdowej, Kazańskiej i Zawadzkiej oraz osiedle domków jednorodzinnych przy ul. Wiosennej. Natychmiast służby MPEC rozpoczęły usuwanie awarii i poszło to bardzo sprawnie. Już po 6 godzinach dostawy ciepła do wszystkich bloków mogły zostać przywrócone.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę