Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 14 maja 2021 napisz DONOS@

Bez ciepła. Awaria na Porucznika Łagody

Kilka tysięcy mieszkańców Łomży zostało pozbawianych dostaw ciepłej wody i centralnego ogrzewania. W związku z awarią sieci ciepłowniczej w rejonie ul. Porucznika Łagody na wysokości kościoła Krzyża Świętego od godz. 15 nastąpiła przerwa w dostawie centralnego ogrzewania i ciepłej wody do około 30 bloków w tym rejonie oraz osiedla domków jednorodzinnych przy ul. Wiosennej. Służby Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży już przystąpiły do usuwania awarii, ale ciepło do mieszkań powrócić ma jutro rano.

Jak informuje Ryszard Fiedorowicz kierownik Działu Projektowania i Obsługi Odbiorców Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej w Łomży w związku z rozszczelnieniem sieci ciepłowniczej dostaw centralnego ogrzewania i ciepłej wody pozbawione zostały obiekty położone  przy: ul. Zawadzkiej: 59 i 61, ul. Sybiraków: 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 20A, 20B, 22, 22A, 7, 9, 11, 13, ul. Szmaragdowej 1, 2, 3, ul. Kazańskiej 26, 28,  ul. Piłsudskiego 13 (Kaufland), ul. Porucznika Łagody 1, 3, 7, 6a, 8,10 oraz osiedle domków jednorodzinnych przy ul. Wiosennej.
Służby eksploatacyjne MPEC przystąpiły do usuwania uszkodzenia. 
- Wznowienie dostaw ciepła i ciepłej wody w tym rejonie planowane jest  w godzinach rannych w dniu jutrzejszym - 2 marca 2016 r – informuje Fiedorowicz przepraszając mieszkańców za utrudnienia w korzystaniu z ciepła sieciowego.

210510110729.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę